Навчальна робота

 

2023 - 2024 навчальний рік

Наказ Про організацію роботи ліцею на період правового режиму воєнного стану


 

Моніторинг навчальних досягнень 

здобувачів освіти за  2022-2023 н.р.

 

 

Розклад

Розклад уроків Хмельницького  професійного ліцею.

 

 

Навчальні плани

Група №11

Група №12

Група №13

Група №14

Група №15

Група №16

Група №17

Група №18

Група №19

Група №21, 22

Група №23

Група №24

Група №25

Група №26

Група №27

Група №28

Група №32

Група №33

Група №35

Група №36

Група №38

 

Посилання на "Блог лабораторії загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області"

 

Заходи

 

Вітаємо учасників обласних Інтернет-олімпіад

 Вітаємо здобувача освіти групи № 21 ПАНЧУКА Євгенія з почесним 3місцем (ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ) у обласній Інтернет-олімпіаді із загальноосвітніх дисциплін серед закладів П(ПТ)О у 2023 році з предмета «МАТЕМАТИКА»!

Щиро дякуємо викладачці Степанюк С.П. за підготовку учня! А також.

Вітаємо здобувачку освіти групи № 26 ІВАНОВУ Валерію з почесним 2  місцем (ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ) у обласній Інтернет-олімпіаді із загальноосвітніх дисциплін серед закладів П(ПТ)О у 2023 році з предмета «ІНОЗЕМНА МОВА» (Англійська мова)!

Щиро дякуємо викладачці Орусь М.М. за підготовку учениці!

Бажаємо переможцям подальших успіхів та нових досягнень!

 

 

 

З нагоди 160-річчя від дня народження письменниці Ольги Кобилянської

Її називали гірською орлицею за горде серце, пишною трояндою в саду української літератури за неповторну шляхетну жіночність у змалюванні дійсності, яскраву метафоричність художнього бачення. Сама ж вона називала себе скромно й просто – «робітницею свого народу». Про ці та багато інших цікавих фактів про Ольгу Кобилянську, з нагоди 160-річчя від дня народження письменниці, розповіли своїм одногрупникам, здобувачам освіти 21 групи, на уроці української літератури Катерина Орловська та Альона Кармеліта.

 

 

"ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ'ЯТІ"

Наближається сумна дата для нашої країни - 90-річчя пам'яті жертв голодоморів.

Голодомор - це страшна трагедія в історії нашої держави. Він забрав життя мільйонів людей. Голодомор став ціною, яку заплатив Український народ за прагнення до свободи. З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в Хмельницькому професійному ліцеї було проведено виховну годину «ГОЛОДОМОР – помста за свободу».

25 листопада, о 16:00 запрошуємо кожну українську сім’ю взяти участь у загальнонаціональній хвилині мовчання та приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті».

МИ ПАМ'ЯТАЄМО МИ СИЛЬНІ

ПАМ'ЯТАЄМО ЄДНАЄМОСЯ ПЕРЕМОЖЕМО

 

 

22.11.2023 року, учні 12 групи разом із виладачем математики, Степанюк С.П.,  з цікавістю вивчали паралельність площин на уроці математики. Різноманітні вправи, інтерактивні ігри, мльтимедійна дошка та інші счасні методи навчання допомагали здобвачам освіти засвоїти складні математичні поняття.

 

 

 

Про підсумки проведення Тижня української мови і літератури

Згідно з річним планом ліцею, в період з 13.11 по 17.11.2023 р. в ліцеї було проведено Тиждень української мови і літератури. Сьогодні, 17 листопада, відбулося нагородження переможців вікторин, інтелектуальних ігор, конкурсів з української мови та літератури.

Дякуємо всім здобувачам освіти за активну участь! Пам’ятайте, що одна з важливих ознак високої культури й освіченості людини - це глибокі знання рідної мови, досконале володіння нею. Адже наша мова – це наша пісня, і наш голос звучить у вселенському хорі народів. Бо наша мова – це наша релігія, наша держава, наша минувшина, наше майбутнє. Бо наша мова – це ми, українці, добрий, чесний, працьовитий народ, що тисячоліттями живе на берегах Дніпра й Дністра…

Черговий раз, після незлічених жертв і втрат, український народ підніметься з колін – на повний зріст, щоб у «народів вольнім колі» знову оголосити на весь світ:

«Ще не вмерла Україна,

Ще не вмерла і не вмре!»

Бо живе наша мова. Отже, живий дух, жива пісня, жива історія, наша єдність і слава!

Слава Україні! Героям Слава!

 

 

 

 

 

 

Поетам, тим, хто захоплюється поезією,

і приходу осені присвячується…

 17 листопада в стінах Хмельницького професійного ліцеюв рамках Тижня мови та літератури відбулася довгоочікувана творча зустріч у «Літературній кав’ярні», яка була присвячена класичній та сучасній українській літературі. Організаторами творчої зустрічі стали викладачі Ірина Івашко, Інна КОЗАК, здобувачі освіти І та ІІІ курсів. На зустрічі хотілося розповісти якнайбільше про українське поетичне слово, досягнення українців, про мистецтво, пісні, поезію, також подарувати хороший настрій і натхнення усім відвідувачам.

У «Літературній кав’ярні» панувала особлива творча атмосфера, яка стала джерелом натхнення, поштовхом до творчої роботи, пошуку цікавого у літературному світі. Слова Лесі Українки, Ліни Костенко, Василя Симоненка, Сергія Жадана, Івана Франка звучали по-новому, адже кожен з учасників доносив поезію до слухачів зі своїми емоціями, переживаннями, відчуттями.

Сподіваємося, поетична атмосфера, гарний настрій, зустріч та спілкування із цікавими людьми залишаться на згадку, принесуть натхнення і бажання повернутися у «Літературну кав’ярню» нашого ліцею знову!

 

 

В рамках тижня української мови та літератури.

  Заходи, пронизані духом патріотизму, любові та шани до рідного слова, продовжують проходити цікаво та змістовно.

Викладачка української мови Шпаченко Наталія Володимирівна провела інтелектуальну гру «Українська мова – ідентифікатор нації», адже мова є генетичним кодом українського народу, у глибинах якого народилося багато скарбів.

За звання найкмітливіших боролися 2-і команди здобувачів освіти 11-ої та 12-ої груп. У дружній боротьбі перемогу здобули ерудити 12-ої групи.

Вітаємо та бажаємо нових перемог!

 

 

Інтелектуальне шоу "Кращий знавець англійської мови"

 15 листопада викладачкою англійської мови Мар’яною Орусь було проведено інтелектуальне шоу "Кращий знавець англійської мови" під час якого здобувачі освіти Хмельницького професійного ліцею проявляли свої знання з англійської мови, виконували різні інтелектуальні завдання, дивились відео, перекладали слова та відповідали на цікаві запитання. Учасникам дуже сподобався такий формат заняття. Було пізнавально та цікаво. Здобувачі освіти показали свої мовленнєві здібності та вміння працювати в команді.

Перемогу у вікторині здобули здобувачі освіти групи № 11 за спеціальністю «Кулінар борошняних виробів. Кухар. Офіціант». Вітаємо та бажаємо подальших перемог!

 

ХХІV МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

8 листопада 2023 року в Хмельницькому професійному ліцеї відбувся І етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. За перемогу змагалися 18 здобувачів освіти серед груп І курсу.

Мета конкурсу: сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу, національно-патріотичне виховання учнівської молоді та підвищення рівня знань учнів з української мови.

Конкурс проводився як творче змагання учнівської молоді, яка має певний рівень знань з української мови не тільки в межах навчальної програми, а й виявляє знання мовних тонкощів, історії розвитку української мови, має філологічні здібності, володіє письмовим зв’язним мовленням, а також демонструє творчий підхід до розв’язання мовних проблем.

Перемогу в 1 етапі виборола здобувачка освіти групи №16 ЛІВІНЦЕВА Крістіна Олександрівна за спеціальністю «Живописець. Оформлювач вітрин, приміщень та будівель».

Всією ліцейною родиною вітаємо переможницю та бажаємо здобути омріяну перемогу в подальших етапах конкурсу!

 

 

 

6 листопада 2023 р. Підсумки Тижня історії та громадянської освіти, нагородження найкращих знавців суспільних дисциплін:

Інтерактивна пізнавально-розважальна гра «Перша 12»:

1місце -Будсько Тетяна (група №18)

2місце – Іванова Валерія (група №26)

3місце – Гоцалюк Роман (група №12)

 

ВІКТОРИНА «Ми пізнаємо Європу»:

1місце – Арестова Софія (група №18)

2місце – Будсько Тетяна (група №18)

 

ІСТОРИЧНА ГРА «Маска»

1місце – Снігурська Анастасія (група №26)

2місце – Котков Микола (група №26)

Найактивніша група Тижня історії та громадянської освіти - група № 18

 

 

27 жовтня – День української писемності та мови

Українська мова – це не просто засіб спілкування, це віддзеркалення нашої культури, історії та ідентичності. Кожне слово у нашій мові – це частинка національного духу, яка зберігається і передається від покоління до покоління. Тому ми повинні дбати про неї, як про найцінніший скарб.

В День української писемності та мови здобувачі освіти та педагогічні працівники долучилися до найбільшого україномовного флешмобу Радіодиктанту національної єдності- 2023 «Дороги України» та підтримали єднання мільйонів українців.

Українська мово, в тобі – наша самобутність, наша єдність, наша звитяга, наша незалежність і майбутнє!

З тобою на вустах та вірою в серці тримаємо стрій і працюємо на велику Перемогу України!

 

 Тиждень "Природничо – математичних дисциплін та інформатики"

Відповідно до плану роботи Хмельницького професійного ліцею та методичної комісії «Природничо – математичних дисциплін» на 2023 - 2024 н. р. в період з 9 по 13 жовтня 2023року з метою підвищення інтересу здобувачів освіти до вивчення предметів природничо-математичного циклу, формування у них позитивних емоцій, збагачення світогляду, винахідливості та зацікавленості новими знаннями проводиться «Тиждень природничо-математичних дисциплін та інформатики».

Тиждень розпочався виставкою-конкурсом стінгазет на природничо-математичну тематику. Викладачкою природничих наук Світланою Степанюк проведено природничо-математичний КВК серед здобувачів освіти груп № 21,23,28. Перегляд відеофільму «Винаходи українців, які змінили світ». Викладачкою природничих наук Ніною Мевшою зі здобувачами освіти І курсу проведено аудит енергоефективності приміщень ліцею . Проведені заходи дають можливість здобувачам освіти розвинути пізнавальний інтерес до природничих дисциплін.

Дякуємо усім за активну роботу!

 

З метою вивчення розумного поводження з відходами, 10 жовтня здобувачі освіти ХПЛ групи № 16, разом з майстрами виробничого навчання Катериною РОМАНЮК, Андрієм МАСОНОМ, відвідали навчальний центр поводження з відходами Гуфі-центр. Учні дізнались багато нового про доцільне використання відходів у різних країнах світу, та цікаво провели час у місці, яке створено, аби навчати розумному поводженню зі сміттям.

10 жовтня викладачкою Вікторією Хованець було проведено біологічну вікторину «КРАЩІ ЗНАВЦІ БІОЛОГІЇ» серед команд першого курсу навчання, груп № 12, 13, 16, які виявили бажання продемонструвати свої знання, вміння і таланти в біології. Перемогу в конкурсі здобули учнів групи № 12.

 

11 жовтня в рамках Тижня природничо-математичних дисциплін та інорматики, викладачем інформатики Іваном Якобчуком проведено:

БРЕЙН-РИНГ з інформатики

Конкурс "Знавців інформатики"

Перегляд фільму "Історія виникнення комп'ютера та мобільного телефону"

 

Підсумки проведення Тижня ПМД та інформатики. Відбулося нагородження переможців, відзначили активні групи:

                             Конкурс стінгазет

1 місце - група # 16

2 місце - група # 11

3 місце - група # 15

                             Квест математичний

1 місце - група # 25

2 місце - група # 23

3 місце - група # 21

           Проєкт з дослідження енергоефективності ліцею

1 місце - група # 12

2 місце - група # 15

3 місце - група # 16

                              Біологічна вікторина

1 місце - група # 12

2 місце - група # 13

3 місце - група # 16

                      Конкурс "Знавців інформатики"

1 місце - Колодій Олександр, 15 група
2 місце - Лізвінський Артур, 15 група
3 місце -Джумига Едуард, 15 група

 

 

Як день горить, як вітер хилить віти,

Як те, що є на світі доля й час,

Між нас тобі, поете, жити,

Як і між тих, що прийдуть після нас.

Пройдуть віки, настане вічне літо,

І так, як ми, як з нами це було,

Над книжкою твоєї "Енеїди"

Нащадок схилить радісне чоло.

Як день горить, як вітер хилить віти,

Як зорі ті, що світять для очей.

Земля все так же буде вдаль летіти

Й твоє ім'я сіяти між людей!

Ось такими пророчими рядками Володимир Сосюра висловив свою шану засновнику нової української літератури Івану Петровичу Котляревському і його безсмертній «Енеїді», адже цього року відзначається 225-та річниця виходу «Енеїди» у світ (1798 р.).

Сьогодні здобувачі освіти Хмельницького професійного ліцею слухали лекцію директора Дружківського міського об’єднання всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, кандидата філологічних наук Володимира Федоровича Півня, який ознайомив з творчістю І.П. Котляревського - справді епохальним явищем у духовному житті українського народу.

Котляревському, як і Шевченку, відводять особливе місце в розвитку української літератури. Обидва митці стояли біля її першоджерел. І якщо в поезії великого Кобзаря зазвучала душа українського народу, то справжньою енциклопедією українознавства стала поема Котляревського "Енеїда".

 

02.10.2023 р., до Дня Захисників і Захисниць України, класними керівниками ДЯЧИШИНОЮ О.О. та ТКАЧЕНКО І.О. для здобувачів освіти 1курсу проведено виховний захід.

Велика вдячність і повага усім нашим воїнам, які боронили та боронять нашу Україну!

Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі!

Хай віра українців оберігає Вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті!

Слава Україні! Героям Слава!

 

Година пам’яті : «А Бабин Яр мовчить, тривоги повний вщерть і попіл страдників у серці стукає і кличе»

У 2023 році виповнюється 82-га річниця трагічних подій Бабиного Яру. Бабин Яр – це, безумовно, трагедія Українського масштабу. Для багатьох народів незалежна Україна стала Батьківщиною. Мир і злагода - це головне, що нам потрібно сьогодні. Пам’ятаючи про трагедію минулої війни, ми з надією дивимося в майбутнє і віримо в нашу державу.

 

Як настане мир… Ми заспіваєм,

Так, що нас почують на землі

Про життя під вічним небокраєм,

Те, що ми утратили малі…

4 червня у нашого майбутнього знову подія….

І це, на жаль, не свято… 4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Впродовж майже 23-х років свого існування, як незалежної держави, Україна розвивалась та рухалась вперед мирним шляхом. Відтак питання захисту дітей, жертв збройної агресії, не було для нас настільки болючим і актуальним. Але все змінилося у 2014 році, коли росія спочатку анексувала Крим, а потім розпочала бойові дії на Донбасі.

України цей день є ще однією можливістю привернути увагу українського суспільства до злочинів тих, хто вбиває українських дітей. На жаль, щоденно кількість жертв серед дітей в місцях ведення активних бойових дій та на тимчасово окупованих територіях продовжує зростати.

Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії – це протест проти насильства та війни!

Діти мають жити в мирі!

 

 

 

Участь в Регіональній науково-практичній конференції

Педагогічні працівники Якобчук І.І., Сацюк М.М., Шевчук Н.В. прийняли участь в Регіональній науково-практичній конференції «Реалізація професійної спрямованості навчання шляхом використання інноваційних засобів активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти при викладанні загальноосвітніх предметів у закладі», педагоги представили свої статті, які увійшли до збірника матеріалів конференції.

 


 

 

У Хмельницькому професійному ліцеї викладачі української філології розпочали проводити додаткові заняття з української мови для здобувачів освіти з категорії внутрішньо переміщених осіб та працівників ліцею, які виявили бажання подолати мовний бар'єр.

Живе розмовне спілкування на цікаві для учасників теми допоможе вільно і грамотно здійснювати усну й письмову комунікацію українською мовою.

Думай українською! Співай українською! Спілкуйся українською!

Бо ми - українці!

 

Вітаємо здобувача освіти Хмельницького професійного ліцею Томусяка Андрія з 2 місцем в обласному конкурсі знавців іноземної мови "Моя професія - моє майбутнє". Бажаємо подальших перемог!


 

Історія геноциду кримськотатарського народу

 

 Депортація кримських татар 18–20 травня 1944 року - один із найстрашніших прикладів злочинів радянської влади, вчинених нею під час Другої світової війни.

Депортація кримськотатарського населення розпочалася о 3 годині ранку 18 травня 1944 року і завершилася 20 травня. До операції було залучено 32 тисячі співробітників НКВС.

Депортованим давалося на збори від кількох хвилин до півгодини, дозволялося брати з собою особисті речі, посуду, побутовий інвентар і провізію в розрахунку до 500 кг на родину. Насправді вдавалося зібрати в середньому 20–30 кілограмів речей та продуктів, абсолютна більшість майна залишалася і була конфіскована державою.

У 2006 році курултай кримськотатарського народу звернувся до Верховної Ради з проханням визнати депортацію геноцидом. У 2015 році Верховна Рада України визнала депортацію кримськотатарського народу у 1944 році геноцидом. 18 травня встановлено як День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Окремою поправкою засудили сучасні утиски кримських татар.

 

 

"Чи знаємо ми Європу?"

 Пізнавально-ігрова виховна година "Чи знаємо ми Європу?". Команди груп № 18, 25, 26 мали змогу проявити ерудицію та показати рівень обізнаності з питань Європи.

Здобувачів освіти групи № 26 вітаємо з перемогою!

Дякуємо за активну участь!

 

 

 

 

 

 Чорнобиль не має минулого часу

Чорнобиль став суворим випробуванням і жорстоким уроком. Мільйони людей зазнали радіаційного опромінення, сотні тисяч - втратили здоров'я і дах, свою малу Батьківщину. Непоправної шкоди зазнала природа, а 30 - кілометрова територія навколо ЧАЕС і досі має назву "зона відчуження".

Сьогодні ми дякуємо усім, хто відважно встав на захист миру від ядерної небезпеки. Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто ціною свого життя врятувало людство в перші дні катастрофи. Вони стали прикладом самовідданості і патріотизму для нашої молоді. У цей день, який назавжди залишив похмурий слід у нашій пам'яті, висловлюємо сподівання, що більше ніколи не повториться трагедія, якою стала аварія на Чорнобильській АЕС. Позаяк увесь світ уже зрозумів, що використання атомної енергетики потребує великої відповідальності перед людством та навколишнім середовищем.

 

 

VІIІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді

«Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття»

5-6 квітня Черкащина зустрічала своїх друзів, однодумців, юних краєзнавців з усіх куточків України, педагогів, наукових керівників учнівських краєзнавчо-дослідницьких робіт учасників VІIІ Всеукраїнської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття».

Головним завданням конференції є здобуття її учасниками знань про історичні події та факти, політичних, військових та культурних діячів державотворчих процесів та місць, де творилася історія сучасної України, де міцнів дух нашого народу.

Здобувачі освіти Хмельницького професійного ліцею завжди вирізняються активною громадянською позицією, реагують на події, які відбуваються в Україні. За участь у конференції здобувач освіти Мазуренко Єгор нагороджений грамотою Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

 

 

 

 

 

Виховна година під назвою «Історія створення Європейського Союзу»

«Моя любов до Батьківщини не примушує мене заплющувати очі на досягнення іноземців. Навпаки, чим більше я люблю Вітчизну, тим більше намагаюсь збагатити мою країну скарбами, здобутими не з її надр». Так сказав Вольтер, і ми не можемо не погодитись з його думкою. Щоб рухатись уперед, потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати та поважати своїх сусідів. А ще – вивчати їхній досвід розбудови громадянського суспільства.

Українська молодь – за європейський вектор розвитку інтеграції держави. Україна бажає стати повноправним мешканцем давньоєвропейського дому і справедливо вважає, що має на це право. Своєю історією, географічним розташуванням і тим внеском, який наш народ зробив у континентальну справу впродовж багатьох віків свого існування та боротьби.

Сьогодні здобувачі освіти груп №16 та №21 разом з викладачем Ткаченко І.О. провели виховну годину під назвою «Історія створення Європейського Союзу», довели, що ми живемо в унісон з Європою, мислимо по-європейськи, у нас спільні ідеали. Тепер би ще діяти, як європейці: послідовно, наполегливо і виважено, впроваджувати європейські стандарти життя, творити Європу у власній державі.

Сьогодні весь світ дивиться на нашу державу, сподіваючись, що високі стандарти духу реалізуються в конкретні справи, які піднімуть вагу і значення України у світі.

 

Виховна година національно-патріотичного спрямування

З метою вшанування подвигу Героїв російсько-української війни класними керівниками Орусь М.М., Ткаченко І.О. проведено виховну годину національно-патріотичного спрямування, під час якої ознайомили здобувачів освіти груп № 12,14,18,31 з матеріалами про повномасштабне вторгнення росії та з біографіями Почесних громадян Хмельницької міської територіальної громади, які загинули в російсько-українській війні.

Доземний уклін і вічна пам’ять полеглим бійцям, які віддали життя за незалежність Батьківщини. Ми їх будемо пам’ятати вічно за мужність, подвиг, проявлені в боротьбі за мир в Україні. Віримо, що єдність України, скріплена кров’ю незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Тримаємо стрій

Все буде Україна

 

 

 

Виховна година до Дня Героїв Небесної Сотні

Виховна година до Дня Героїв Небесної Сотні для здобувачів освіти І та ІІ курсі, проведена класним керівником Ткаченко І.О. та здобувачами освіти групи № 18 «НЕБЕСНА СОТНЯ – ГЕРОЇ НАШОГО ЧАСУ».

Ми завжди будемо пам’ятати тих Ангелів, які тримають небо для нас – нашу Небесну Сотню.

Герої не вмирають!

Слава Героям!

 

 

 

 

 

"Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо"

У 2022–2023 роках Україна вшановує 90-ті роковини Голодомору-геноциду, а саме 26 листопада, у четверту суботу листопада. Інформаційна кампанія цьогоріч проходить під гаслом "Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо". Цю скорботну дату ми згадуємо сьогодні в реаліях нової боротьби за виживання української нації. Через 90 років після вчинення Голодомору-геноциду на теренах України Росія вчиняє новий геноцид – війною. Одвічний ворог нас знову намагається «денаціоналізувати» та упокорити, щоб не випустити з-під свого впливу та не допустити зміцнення української державності. По всій країні в ці дні проходять різного роду акції, виховні заходи, не став винятком і наш навчальний заклад .Класними керівниками Новак Наталією Іванівною та Ткаченко Іваном Олександровичем проведена виховна година «Пам’ятаємо .Єднаємося. Переможемо.»

 

 

 

І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка

22.11.2022р в Хмельницькому професійному ліцеї відбувся І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка. Здобувачі освіти І, ІІ  курсів виконували творчі завдання, використовуючи цитати із творів Великого Кобзаря.

Журі визначило переможців конкурсу:

І місце - Весна Мирослава 18 група

ІІ місце - Богданова Ганна 12 група

ІІІ місце - Мазуренко Єгор 26 група.

Щиро вітаємо переможців конкурсу, найкращих знавців творчості Тараса Шевченка і зичимо успіхів в подальших змаганнях!

 

 

 

 

 

День Гідності та Свободи

Україна – це територія гідності й свободи.

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян.Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

І сьогодні Україна, як і у 2004 та 2013 роках, знову відстоїть свої Свободу та Гідність, але на цей раз уже назавжди. В цей день по всій Україні проводяться різні заходи присвячені цій даті, в нашому навчальному закладі проведена виховна година «Україна- країна нескорених»класними керівниками Ткаченко І.О.,Гжегожевською А.Б.

 

 

 

 

 

Музей історії Хмельницького професійного ліцею

З 01.09.2020 р. у Хмельницькому професійному ліцеї  функціонує музей історії навчального закладу. Щодня триває робота працівниками закладу  та здобувачами освіти над поповненням матеріальної бази музею інформацією про минуле та сьогодення ліцею. Кожен має змогу послухати змістовну та цікаву екскурсію керівником музею Фурманчук Г.Й. Також на уроках громадянської освіти та історії України,здобувачі освіти доповнюють свої знання матеріалами  музею.

 

 

 

Тиждень швейних професій

  От і закінчився  Тиждень швейних професій у нашому ліцеї. Він був  насичений цікавими подіями, заходами, конкурсами, зустрічами.

7 листопада – організована фотозона, виставка робіт, учнівські стіннівки.

8 листопада - був  проведений відкритий урок  з виробничого навчання  з перевірки знань та вмінь учнів  першого курсу. Урок провела Сломінська О.А.

9 листопада  пройшов конкурс фахової майстерності серед учнів «Кращий за професією» . Вітаємо переможців !

10 листопада  в конференцзалі  ліцею була проведена лекція-презентація «Мода і стиль». Підготували  інформацію, показали відеофільми учні 38 групи Бацевич Крістіна та Томусяк Діана.

Також учні продемонстрували  авторські відеоролики свого бачення професії.

Одним з яскравих і емоційних заходів став конкурс «Швейні батли», де учні демонстрували швейні лайфхаки та дефілювали в одязі-трансформері.

11 листопада на підсумковій  конференції були вручені дипломи та подарунки переможцям та самим активним учасникам заходів.

 

.

 

.

 

.

 

 

 

Відкритий урок з української літератури.

  У Хмельницькому професійному ліцеї 02.11.2022 року було проведено відкритий урок з української літератури, присвячений 300-річю з дня народження Григорія Савовича Сковороди. Викладач Вербова Наталія Миколаївна разом із здобувачами освіти, групи № 21  професії "Кухар. кілінар борошняних виробів" мандрували стежками життєвої долі видатного українського філософа і письменника. Викладач виховувала повагу до надбань минулих поколінь, духовність та високу моральність на прикладі життя і творчості Г.С. Сковороди.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

Тиждень суспільних дисциплін та захисту України

 

  В рамках тижня суспільних дисциплін та захисту України в Хмельницькому професійному ліцеї відбулися різноманітні цікаві заходи. Здобувачі освіти проявили високу активність та показали хороші знання з історії та громадянської освіти в інтелектуально – розважальній грі «Найрозумніший». Юнаки та дівчата ІІ курсу мали змогу вдосконалити свої знання та вміння у наданні домедичної допомоги під час навчального заняття з тактичної медицини. Для здобувачів І курсу було проведено оглядову екскурсію в музеї навчального закладу «Історія Хмельницького професійного ліцею». Патріотична експозиція, присвячена випускникам та працівникам нашого навчального закладу, які захищали та захищають суверенітет та територіальну цілісність нашої держави привернула неабияку увагу в підростаючого покоління. Також учнівська молодь мала змогу висловити свою громадянську позицію під час виконання творчих робіт на тему «Мій голос проти війни».

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

 

.

 

 

Урок – гра «Інформатичний брейн-ринг»

Урок – гра «Інформатичний брейн-ринг» був проведений між учнями першого курсу 05.10.2022 року у рамках «Тижня математики та інформатики», викладачем  Якобчуком І.І.. Даний урок є актуальним на сьогоднішній день, оскільки дає змогу виявити знання учнів, їхню кмітливість, вишуканість, творчість, гнучкість знань. Такі уроки сприяють формуванню навичок логічного мислення, пам'яті та уважності учнів, підвищить інтерес до інформатики, як навчальної дисципліни, та як до системи знань з використання ІКТ у повсякденному житті.

 

 

 

 

 

Нагородження активних учасників тижня природничих дисциплін та інформатики

Бажаємо успіхів на шляху зміцнення знань і здобутків.
Вперед до нових вершин!

 

 

 

Всесвітній день безпечного Інтернету

 

Відкритий урок з предмету Громадянська освіта