Веб-сайти та блоги педагогів ліцею

Веб-сайти та блоги педагогів ліцею:

  1. Станіслав Г.В. – директор -  http://www.proflicey008.km.ua/ 
  2. Безпечна Г.В. - майстер виробничого навчання   http://bespechnaya1968.blogspot.com/
  3. Беляєва Н.В.-  викладач фізики та астрономії.  Сайт: http://beljaewa.ucoz.ua/ 
  4. Вербова Н.М. – викладач української мови та літератури.  http://verbova1965n.blogspot.com/  
  5. Гер`ятович І.В.– викладач професійно-теоретичної підготовки професій «швачка; кравець».  http://innager.blogspot.com/
  6. Гжегожевська А.Б. - викладач професійно-теоретичної підготовки професій «художник; оформлювач»  https://plus.google.com/u/0/109995961889853652498/posts
  7. Гжегожевський Б.Є. – керівник гуртків.        http://gzhegozh.blogspot.com
  8.  Гребенюк І.В., - викладач зарубіжної  літератури, іноземних мов   http://ivanna-hrebeniuk.blogspot.com/

9.  Гуменюк Т.Ф. - викладач професійно-теоретичної підготовки професій «Слюсар з експлуатації газового устаткування. Електрогазозварник»    http://tfgumenuk.blogspot.com  

10.  Дячишина О.О. -  викладач історії і правознавства        http://dbrkflfxrjdfkm.blogspot.com/

11.  Кабанчук В.М. - майстер виробничого навчання професій «Слюсар з експлуатації газового устаткування. Електрогазозварник», викладач спеціальних дисциплін. http://kabanchuk852.blogspot.com/

12.  Камлюк А.І. – старший мастер.  http://stranazolotyhmasterov.blogspot.com/

13.  Ковальчук Т.А. – заступник директора з НВР       http://kowaltch.blogspot.com/

14.  Легкий В.С. - заступник директора з ВР      http://light-vasily.blogspot.com/

15.   Лишень Н.О. – викладач математики   http://nataljalishen.blogspot.com/

16.  Лузганова А.І. – вихователь.  http://luzganova1.blogspot.com/

17.  Матвіюк В.М. - майстер виробничого навчання професій «швачка; кравець» http://matwiyukwm.blogspot.com

18.  Михальчук А.М. – методист  - Сайт:  https://mihalkam.wixsite.com/mysite

 Блог:  http://mihalkam.blogspot.com/

19.  Хованець Н.В. – заступник директора з ВР  http://hovanets72.blogspot.com/

20.  Ящишена С.С. - майстер виробничого навчання професій «швачка; кравець»  http://yastchishena.blogspot.com/

21.   Ткаченко О.М. -  викладач української мови та літератури  http://olyateacher.blogspot.com/

22.  Яковчук В.М. – керівник фізвиховання  http://jakovchukvm.blogspot.com/

23.  Якобчук І.І. –  заступник з НР   http://www.proflicey008.km.ua/

24.  Ткаченко І.О. – викладач історії  https://ivantkachenko.blogspot.com

25.  Баськова І.В. - викладач професійно-теоретичної підготовки професій «швачка; кравець»   https://tailor2018.blogspot.com/

26.  Шпаченко Н.В. – викладач української мови та літератури, соціальний педагог  https://shnv2018.blogspot.com

27.  Паламарчук Л.В. – практичний психолог