Художня самодіяльність

Вокальний гурток "Дивоцвіт"

Керівник Богдан Гжегожевський

Гурток заснований в жовтні 2015 року.  Метою роботи гуртка є розвиток музичних здібностей, формування патріотичних почуттів засобами народної пісні, оволодіння основними вокально-хоровими навичками. Заняття вокального гуртка передбачає комплексний підхід до кожного учня, навчає видам музичного виконання, музичної грамоти, сценічної етики і виконавської майстерності. Регулярні заняття сприяють засвоєнню народних традицій, формуванню художньо-естетичних смаків, загальної культури майбутніх фахівців.

За відносно невеликий час існування гуртка, ми досягли вже досить високих результатів. Це І місце на обласному фестивалі-конкурсі «Велика Коляда» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

Прийняли участь у звітному концерті огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності ПТНЗ області.

(Дует у складі Ольги Перебийніс та Ліани Токар)

(Вокальна група)

     Гурток сольного співу

  Гурток заснований в жовтні 2015 року. Музичні здібності учнів розвиває керівник гуртка Гжегожевський Богдан Євгенович.

Мета роботи гуртка: удосконалення всебічного розвитку творчих здібностей учнів засобами музичного мистецтва, розкриття творчого потенціалу гуртківців, розширення їх світогляду, виховання естетичного смаку та здатності цінувати культурну спадщину України.

Заняття в гуртку спрямовані на оволодіння вихованцями мистецтвом вокалу (правильна постава, дихання, чітка дикція, артикуляція, використання різних видів атаки), розвиток музичних здібностей (музичного слуху, пам'яті, почуття ритму та музичного мислення).

Гуртківці вивчають пісні різнохарактерного жанру і саме цей репертуар використовується у загальноліцейних заходах: святкових концертах, тематичних вечорах, відкритих виховних годинах, а також обласних конкурсах та оглядах художньої самодіяльності.

 

Найактивніші вихованці гуртка сольного співу

Ліана Токар


Катерина Коцюба

Ольга Перебийніс

Ірина Громова

26 листопада 2015 року вихованка гуртка Ліана Токар прийняла участь в обласному конкурсі української патріотичної пісні «Співоче Поділля» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів освіти, де  виборола найвищу нагороду конкурсу «Гран-прі» в номінації «Солісти».

В гуртку завжди раді творчим учням, які бажають проявити себе у музичному мистецтві.

 

Театральний гурток

Керівник


 Суходольська Наталія Вікторівна

Найпоширенішою формою організації навчання в театральному гуртку є агітеатр, який поєднує групи учнів, а творчу діяльність визначає репертуар та спільна творчість, що сприяє розвитку пам'яті, уваги, мислення, уяви у гуртківців.

Учасники гуртка беруть активну участь у практичній діяльності гуртка, виступають у ролі ведучих та акторів концертів, приймають участь у обласних та всеукраїнських конкурсах.

24 березня 2017 року відбувся обласний конкурс Юних гумористів «Посміхнемось щиро вишні» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, де вихованка гуртка Олеся Парфенюк здобула найвищу нагороду -  І місце.

31 березня-01 квітня 2017 року у місті Львові відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс для учнів ПТНЗ «Гумор і сміх об'єднує всіх»     участь у конкурсі приймала учениця Парфенюк Олеся, яка була нагороджена дипломом І ступеня.

Гурток художнього читання

 Основною метою та завданням гуртка Художнього читання є розуміння і переживання змісту літературного твору, образного значення слова, вміння його творчо використовувати не лише на сцені, а й у побуті. Виробляти навички акторського виконання певної ролі у сценаріях.

Керівник навчає учасників мистецтву образного бачення, виробленню навичок фантазування, володінню темпоритмом та інтонаційним забарвленням голосу, творчого ставлення читця до твору, використовуючи міміку, жести, зв'язок з аудиторією. Учні приймають участь у виховних заходах ліцею та у обласних конкурсах.

16 березня 2017 року відбувся обласний конкурс читців серед учнів ПТНЗ «Шевченко з нами» на якому найвищу нагороду І місце здобула вихованка гуртка Валерія Совва