Художня самодіяльність

Вокальний гурток "Дивоцвіт"

Керівник Богдан Гжегожевський

Гурток заснований в жовтні 2015 року.  Метою роботи гуртка є розвиток музичних здібностей, формування патріотичних почуттів засобами народної пісні, оволодіння основними вокально-хоровими навичками. Заняття вокального гуртка передбачає комплексний підхід до кожного учня, навчає видам музичного виконання, музичної грамоти, сценічної етики і виконавської майстерності. Регулярні заняття сприяють засвоєнню народних традицій, формуванню художньо-естетичних смаків, загальної культури майбутніх фахівців.

За відносно невеликий час існування гуртка, ми досягли вже досить високих результатів. Це І місце на обласному фестивалі-конкурсі «Велика Коляда» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

 

За підсумками журі обласного огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності,  виставки образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості серед учнів професійно-технічних навчальних закладів вокальна група дівчат, керівник Гжегожевський Богдан Євгенович, нагороджена дипломом І ступеня в номінації «Вокальні групи», а дует у складі Ольги Перебийніс та Ліани Токар нагороджений дипломом ІІ ступеня в номінації «Малі вокальні форми».


(Дует у складі Ольги Перебийніс та Ліани Токар)


(Вокальна група)


22 грудня 2016 року у приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Шевченка  пройшов обласний фестиваль-конкурс «Велика коляда» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Як і у минулому році І місце у цьому фестивалі-конкурсі здобув вокальний гурт «Дивоцвіт» Хмельницького професійного ліцею.


 20 грудня 2017 року у приміщенні обласної бібліотеки для юнацтва відбувся  обласний фестиваль-конкурс «Велика коляда» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, де наш вокальний гурт «Дивоцвіт» зайняв І місце. Радує те, що вже третій роки поспіль наш гурт виборює перше місце на цьому конкурсі.
     Гурток сольного співу

  Гурток заснований в жовтні 2015 року. Музичні здібності учнів розвиває керівник гуртка Гжегожевський Богдан Євгенович.

 

 

Мета роботи гуртка: удосконалення всебічного розвитку творчих здібностей учнів засобами музичного мистецтва, розкриття творчого потенціалу гуртківців, розширення їх світогляду, виховання естетичного смаку та здатності цінувати культурну спадщину України.

Заняття в гуртку спрямовані на оволодіння вихованцями мистецтвом вокалу (правильна постава, дихання, чітка дикція, артикуляція, використання різних видів атаки), розвиток музичних здібностей (музичного слуху, пам'яті, почуття ритму та музичного мислення).

Гуртківці вивчають пісні різнохарактерного жанру і саме цей репертуар використовується у загальноліцейних заходах: святкових концертах, тематичних вечорах, відкритих виховних годинах, а також обласних конкурсах та оглядах художньої самодіяльності.

 

26 листопада 2015 року вихованка гуртка Ліана Токар прийняла участь в обласному конкурсі української патріотичної пісні «Співоче Поділля» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів освіти, де  виборола найвищу нагороду конкурсу «Гран-прі» в номінації «Солісти».

 

 

 

Учасниця гуртка Ліана Токар виборола І місце у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі юних вокалістів «Пісня над Бугом» в номінації естрадна пісня, категорія «Студент», який проходив 22-23 Березня 2016 року у приміщенні Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.

 

 

 

 

Ліана Токар посіла почесне ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі виконавців естрадної пісні «Подільська веселка» серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів, який проходив 9-10 червня 2016 року в м. Кам’янець-Подільському.

 

 30 листопада 2016 року вихованець гуртка сольного співу – Олексій Рудик виборов найвищу нагороду «Гран-прі» в обласному конкурсі української патріотичної пісні «Співоче Поділля» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

 

 


09 лютого 2017 року вихованець гуртка Олексій Рудик прийняв участь у Всеукраїнському літературно-музичному фестивалі «Розстріляна молодість», який був організований Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Житомирським державним будинком художньої та технічної творчості. За високий художній рівень виконавської майстерності Олексій нагороджений дипломом цього фестивалю.

 

29 червня 2017 року активний учасник гуртка сольного співу Олексій Рудик прийняв участь в концертній програмі приуроченій завершенню 2016-2017 навчального року у професійно-технічних навчальних закладах області, який проходив у приміщенні Хмельницької обласної філармонії.

 

 

30 листопада 2017 року вихованка гуртка сольного співу – Ніна Тихонець посіла почесне ІІІ місце в обласному конкурсі української патріотичної пісні «Співоче Поділля» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

 

 

Найактивніші вихованці гуртка сольного співу


Ліана ТокарКатерина Коцюба

 

Ольга Перебийніс

 

Ірина Громова

 

Олексій Рудик

 

Катерина Добровольська

 

Аліна Демчук

 

Яна Стецюк

 

Катерина Мартинчук

 

Яна Загородня

 

Рагда Хдейр

 

Ніна Тихонець

  В гуртку завжди раді творчим учням, які бажають проявити себе у музичному мистецтві.

 

Театральний гурток

Керівник


 Суходольська Наталія Вікторівна

Найпоширенішою формою організації навчання в театральному гуртку є агітеатр, який поєднує групи учнів, а творчу діяльність визначає репертуар та спільна творчість, що сприяє розвитку пам'яті, уваги, мислення, уяви у гуртківців.

Учасники гуртка беруть активну участь у практичній діяльності гуртка, виступають у ролі ведучих та акторів концертів, приймають участь у обласних та всеукраїнських конкурсах.

24 березня 2017 року відбувся обласний конкурс Юних гумористів «Посміхнемось щиро вишні» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, де вихованка гуртка Олеся Парфенюк здобула найвищу нагороду -  І місце.

 

 

 

31 березня-01 квітня 2017 року у місті Львові відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс для учнів ПТНЗ «Гумор і сміх об'єднує всіх»     участь у конкурсі приймала учениця Парфенюк Олеся, яка була нагороджена дипломом І ступеня.

 

 

 

Гурток художнього читання

 Основною метою та завданням гуртка Художнього читання є розуміння і переживання змісту літературного твору, образного значення слова, вміння його творчо використовувати не лише на сцені, а й у побуті. Виробляти навички акторського виконання певної ролі у сценаріях.

Керівник навчає учасників мистецтву образного бачення, виробленню навичок фантазування, володінню темпоритмом та інтонаційним забарвленням голосу, творчого ставлення читця до твору, використовуючи міміку, жести, зв'язок з аудиторією. Учні приймають участь у виховних заходах ліцею та у обласних конкурсах.

16 березня 2017 року відбувся обласний конкурс читців серед учнів ПТНЗ «Шевченко з нами» на якому найвищу нагороду І місце здобула вихованка гуртка Валерія Совва

 

 

 

 

Команда КВК нашого ліцею «Crazy живописці» та керівники Гжегожевський Богдан і Суходольська Наталія