Гуртки художньої самодіяльності

 

 

          Гурток сольного співу (керівник Богдан Гжегожевський);

 

          Вокальний гурток «Дивоцвіт» (керівник Богдан Гжегожевський);

 

          Театральний гурток (керівник Наталія Суходольська);

 

          Гурток «Художнє слово» (керівник Наталія Суходольська).


 

        Команда КВК Хмельницького професійного ліцею

 

 

 

  Гурткова робота є важливою формою виховної  роботи в ліцеї. При організації гурткової роботи ми намагаємось, як найбільше наблизити її зміст до інтересів учнів, щоб вона давала їм необхідні знання і навички, прищеплювала любов до рідного краю, сприяла розвиткові їх естетичних смаків.

З метою виявлення обдарованих учнів та розвитку їх творчих здібностей в Хмельницькому професійному ліцеї організовано роботу гуртків за інтересами, а саме:

-         гурток сольного співу (керівник Богдан Гжегожевський);

-         вокальний гурток «Дивоцвіт» (керівник Богдан Гжегожевський);

-         театральний гурток (керівник Наталія Суходольська);

-         гурток «Художнє слово» (керівник Наталія Суходольська).

 Ці гуртки користуються великою популярністю в ліцеї. Керівники гуртків включають учнів у власну систему цінностей, насичують педагогічний процес творчою діяльністю, що має велике духовне і соціальне значення. Години репетицій і спілкування стають для  обдарованого учня місцем комфорту. Саме тут учень почуває себе самостійною особистістю. Саме тут у нього розвивається талант, уміння та навички.

Вихованці гуртків художньої самодіяльності постійно залучаються до виховних заходів, які проводяться в ліцеї, також беруть участь в обласних та Всеукраїнських конкурсах та фестивалях, де здебільшого займають призові місця.