Всесвітні день безпечного Інтернету


Ми живемо у світі безмежних можливостей і новітніх цифрових технологій. Користуємося комп’ютерами, різноманітними гаджетами, спілкуємося з друзями у соціальних мережах за допомогою мережі Інтернет. Таким чином, Інтернет надає молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування та творчості.

Проте, оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної. У зв'язку із цим виникає проблема забезпечення безпечним Інтернетом.

6 лютого 2024 року у світі відзначався День безпечного Інтернету. До якого і долучилися здобувачі освіти Хмельницького професійного ліцею разом із викладачем інформатики Якобчуком І.І.. У ліцеї було проведено інформаційні уроки безпечного Інтернету. На яких викладач Якобчук І.І. розповів та нагадав учням про правила безпечного користування Глобальною мережею продемонструвавши презентації та відеоролики (10 безпечних правил користування Інтернетом та Перший український мультик про безпечний Інтернет). Зокрема було висвітлено питання користування соціальними мережами, поняття кібербулінгу, поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час (інформація з сайту НБУ з платіжної безпеки #ШахрайГудбай)

 Бажаємо усім користувачам користуватися тільки БЕЗПЕЧНИМ ІНТЕРНЕТОМ!


Автор:

Всі новини