60 матраців для дітей-сиріт


З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив керівник КП "ПОЛОНСЬКИЙ ЗАВОД "МАЯК" - Василь Миколайович Белецький, котрий надав нашому ліцею благодійну допомогу ? 60 матраців для дітей-сиріт, які прибули в Хмельницький професійний ліцей з Чернігівщини, яка з перших днів війни знаходиться під постійними обстрілами країною-агресором. Дуже приємно жити і працювати з людьми, які не тільки пам’ятають і цінують дружбу довжиною в 35 років, а й вболівають за перемогу і цілісність нашої держави. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців.
Від всієї ліцейної родини і від імені директора Хмельницького професійного ліцею Станіслава Григорія Васильовича висловлюємо Вам, шановний Василю Миколайовичу, щиру вдячність за цю безкорисну допомогу. Адже добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Впевнені, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників.
Висловлюємо величезну подяку усім небайдужим громадянам Полонщини, які долучилися до збору коштів. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.
Тримаємо стрій!
Слава Україні! Героям Слава!

 

.

 

.

 

.

 

.


Автор:

Всі новини