Тиждень професій швейного виробництва


 

 

Згідно плану роботи ліцею

у Хмельницькому професійному ліцеї з другого по шосте  грудня

був проведений тиждень професій напрямку

 «Швейне виробництво».

 

 

Для професійної  підготовки учнів з професій швейного фаху в ліцеї сформовано методичну комісію,  яка складається з досвідчених викладачів та майстрів виробничого навчання: Баськової І.В.,   Гер’ятович І.В.,   Матвіюк В.В., Мельничук В.В., Сломінської О.А.,  Ящишеної  С.С.

 

 

 

У рамках тижня у понеділок,  2 грудня, учні 38 групи Тіторчук Настя та Коваль Іванна під керівництвом  викладача спецпредметів Баськової І.В. провели  анкетування учнів, педагогів, працівників ліцею  з метою виявлення їх відношення до моди. Також були організовані тематична фотозона у холі ліцею та інформаційний стенд.

 

 

 

 

3 грудня квітня був  проведений відкритий урок за з перевірки знань та вмінь учнів  за кваліфікацією «Швачка 3 розряду» у групі №28. Тема уроку «Побудова креслення основи плечового легкого одягу з використанням інтернет-ресурсів».

Урок був проведений у формі роботи в малих групах.  Згідно з завданнями, учні будували основи креслення різних моделей плечових виробів за індивідуальними мірками, застосовуючи автоматичні системи побудови.  Урок підготувала та провела викладач предметів професійно-теоретичної підготовки Гер'ятович І.В.

 

 

 

 

4 грудня  майстрами в/н Ящишеною С.С. та Мельничук В.В. було організовано та проведено виставку-продаж робіт гуртка «Умілі руки». Прихватки, фартушки, сувеніри —роботи гуртківців були цікавими та творчими.

 

 

 

5 грудня  в конференцзалі  ліцею була проведена лекція-презентація «Українські дизайнери—шлях до успіху». Підготували  інформацію, показали відеофільми учні 18 групи Тимошенко Іванна та Мельник  Віка та учні 28 групи Марцінко Дарина та Сапожнік Настя.  Керівником даного проекту була наш творчий педагог Баськова І.В.

 

 

6 грудня  майстри  в/н, Ящишеною С.С. та Мельничук В.В. А, провели майстер-клас на тему «Виготовлення штучних квітів для оздоблення». Учні виготовляли  а присутні глядачі із задоволенням та цікавістю спостерігали за процесом “народження” квітів.

 

 

 

Крім того, протягом всього тижня були продемонстровані різноманітні колекції моделей одягу,  творчі роботи учнів,  творчі проекти, виконанні в різних техніках,  що створили різноманітні образи:

  • Колекція «Натхнення» (техніка валяння, оздоблення вишивкою)
  • Колекція «Смак шоколаду» (вечірній вишуканий  одяг)
  • Колекція «Літо в місті» (техніка трафаретного рисунку, розпис по тканині)
  • Колекція «Калинове намистечко» (техніка декупажу по тканині)
  • Колекція «Витинанка»(техніка випалювання по тканині)
  • Колекція «Примха майстра» (класичний одяг)
  • Колекція «Випускний» ( штучні квіти як елементи оздобленя)
  • Колекція «Мальви» (в стилі етно)
  • Колекція «Магічний розпис» (етно, розпис по тканині)

 

 

 

 

 

 

 

 


Автор:

Всі новини