Тиждень природничих наук, математики та інформатики


З  07 по 11 жовтня в нашому ліцеї пройшов тиждень природничих наук, математики та інформатики з метою формування природничої і математичної грамотності, дбайливого ставлення та охорони навколишнього середовища, привернення уваги до проблеми екологічного мислення, поглиблення знань з математики, інформатики та природничих наук.

Основні завдання  тижня:

  • активізація методичної роботи, розвиток творчої діяльності, професійної майстерності та компетентності педагогів.
  • пропагування передового педагогічного досвіду;
  • створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості учня, розкриттю їх унікальних здібностей, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів.

У рамках тижня були проведені наступні заходи:

  1. Конкурс газет для учнів І-ІІІ курсу
  2. Урок цікавої хімії для учнів ІІІ курсу
  3. Квест «Допитливий дослідник» для учнів І-ІІ курсу
  4. Екологічний патруль для учнів І-ІІ курсу
  5. Вікторина «Що? Де? Коли?» для учнів ІІ курсу
  6. Урок «Косметичні засоби: за і проти» для учнів ІІ курсу
  7.  Конкурс презентацій для учнів І-ІІ курсу 

Понеділок почався традиційно з конкурсу газет.

 

 

 

 

  

07.10 викладач хімії провела Хованець Н.В. провела урок цікавої хімії. Учні групи залишилися під великим враженням від цікавих хімічних дослідів.

 

 

 

08.10. викладачі Лишень Н.О. і Степанюк С.П. провели Квест «Допитливий дослідник»

Видатний педагог А.С. Макаренко зазначав: “Гра дає дитинi радiсть. Це буде або радiсть творчостi, або радiсть перемоги, або радiсть естетична”. І справдi, якщо вникнути в суть, то виявиться, що фiнал кожної з них, крiм усього iншого, обов’язково повинен показати, хто з учасникiв краще знає предмет, хто кмiтливiший чи спритнiший тощо. Сучаснi iгри-квести збагатили й пожвавили проведення предметного тижня природничих наук. Завдяки iграм у учнів зростає інтерес до навчання.

 

09.10 з метою залучення молодого покоління до збереження природи проводився екологічний патруль для учнів І-ІІ курсів, який виявляв осередки забруднення і ліквідував їх.

 

10.10  викладач біології Хованець В.О. провела урок- конференцію «Косметичні засоби: за і проти»  

 

 

Мета конференції: з’ясувати позитивний та негативний вплив синтетичних матеріалів; проаналізувати негативні зміни шкіри; показати важливість знань при використанні засобів для проблемної шкіри; формування вмінь розумової й творчої діяльності, виявлення й розвиток інтересів і здібностей, активізація пізнавальної діяльності; формування в учнів екологічного мислення.

 

10.10 викладачі Степанюк С.П. і Лишень Н.О. провели пізнавальну вікторину «Що? Де? Коли?» для учнів ІІ курсу.

 

 

11.10. викладачем інформатики, Якобчуком І.І. було проведено конкурс презентації своєї професії під назвою «Моя майбутня професія». Де учні презентували свою професію за спеціальністю якої вони навчаються, за допомогою комп’ютерів. Матеріали учні подавали у різних формах: презентації,  відеоролики, текстові файли… .

 

 


Автор:

Всі новини