Всеукраїнський тиждень права


У Хмельницькому професійному ліцеї у період з 4 по 8 грудня 2017 р. у рамках Всеукраїнського тижня права викладачем історії та правознавства  Ткаченком І.О. та учнями ліцею проводилися такі заходи :

У рамках  тижня права 4 грудня 2017 в Хмельницькому професійному ліцеї був проведений  Єдиний урок про права дитини «Правова кіномережа». Урок проводив викладач історії і правознавства Ткаченко І.О. На уроці учні  переглядали відео про утворення і діяльність ЮНІСЕФ, права і обов’язки дітей, а також шукали приклади правопорушень у фільмах та казках.

 

Право – це важливе досягнення цивілізації, що виникло ще в давнину і протягом тривалого часу впливало на життя суспільства в цілому й кожної людини зокрема. 5 грудня 2017 року у рамках тижня права у ХПЛ проводився правознавчий брейн-ринг між учнями 17-ої та 22-ої групами. Через різноманітні конкурси учні вдосконалювали свої знання, розвивали  вміння дискутувати та ораторське мистецтво. Представники обох груп  чудово справилися із завданнями. Перемогу здобула  17 група.

У рамках тижня правознавства 5 грудня 2017 року класними керівниками навчальних груп було проведено інформаційні години на тему на тему « Україна- це Європа».

6 грудня 2017 відбулася виховна година до Дня Збройних сил України  «ЗСУ на захисті суверенітету держави та конституційних прав громадянина України».  Через кожне слово учнів простежувалося почуття патріотизму і гордості за Збройні сили України. На свято завітали представники Національної Гвардії України. Солдати провели майстер-клас по самозахисту,  провели екскурсію по бойовій машині, а також продемонстрували  уміння службового собаки.

7-8 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права у бібліотеці  Хмельницького професійного ліцею проводилася  виставка видань на правову тематику.


Автор:

Всі новини