Тиждень української мови і літератури та зарубіжної літератури


З 6.11 по 10.11.2017 в Хмельницькому професійному ліцеї проходив тиждень української мови, української  та зарубіжної літератури. 7.11.2017 ХПЛ радо вітав учасників ІІ етапу ХVІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка. Конкурс сприяв піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря. Кращі учні області демонстрували свої знання, вміння та навички.

9.11.2017 в Україні відзначається День української та мови. У кожного року осторонь цього свята не лишаються учні і педагоги ХПЛ. Цього дня було проведено відкриту виховну годину «Мово моя, солов’їна…» Учні 11 групи ретельно підготувалися до заходу, вивчили тематичні вірші, пригадали вислови відомих людей про мову, звучали пісні про рідну мову, Україну.

Викладачі та учні стали учасниками Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Протягом тижня учні ліцею відповідали на питання заочної вікторини «Як ми знаємо літературу? Учні 26 групи підготували дослідницький проект «Україна в житті зарубіжних письменників»

«Мандрівка літературними стежками» - тема літературної гри «Що? Де? Коли?», яка проходила у Хмельницькому професійному ліцеї  7 листопада 2017 року між командами 16-ї та 18-ї груп. Мета заходу, який організувала викладач української мов та літератури Шпаченко Н.В, - популяризація вивчення української літератури у  навчальному закладі.


Автор:

Всі новини