Козацьк наснага


З метою забезпечення фізичного, морально-духовного, культурного розвитку людини, формування здорового способу життя. Підвищення соціальної активності, зміцнення здоров’я, виховання учнівської молоді на традиціях українського народу та збільшення рухової активності учнів, та відповідно до Указу Президента України від 25 червня 2013 року № 344 «Про Національну стратегію розвитку освіти в Україні на період до 2021 року»  були організовані та проведені Всеукраїнські спортивні ігри «Козацька наснага».

         Збірна команда багатопрофільного Хмельницького професійного ліцею 6 вересня 2017 року здобувши призове місце у фінальних обласних спортивних іграх «Козацька наснага» виборола право представляти Хмельницьку область у Всеукраїнських спортивних іграх серед професійно-технічних навчальних закладів України, які проводились у смт. Лазурне Скадовського району, Херсонської області з 15 по 18 вересня 2017 року. Основними засобами фізичного виховання у Хмельницькому професійному ліцеї є фізичні вправи, загартування, заходи з формування здорового способу життя, які сприяють збереженню та зміцненню фізичного, психічного та соціального здоров’я дітей та учнівської молоді. Основними завданнями спортивних ігор є: виховання в учнів поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу; створення умов для належного рівня підготовки учнів до військової служби, виховання патріотичних почуттів серед учнівської молоді, громадянської відповідальності; підтримання оптимального рівня фізичного розвитку та збільшення рухової активності учнів; формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом. Відповідно до програми учасники змагались у таких конкурсах:

  1. Конкурс «втеча полоненого».
  2. Конкурс «сильніша рука» (армспорт)
  3. Підтягування у висі.
  4. Конкурс «поштовх гирі».
  5. Перетягування канату.
  6. Конкурс «піднімання козака».
  7. Конкурс «боротьба на пасках».
  8. Конкурс «метання довбні»
  9. Естафета «герць козацьких джур».

Цьогоріч в іграх взяли участь 72 юнака з 9 збірних команд міст та областей України. З 15 по 18 вересня 2017 року загартовуючись сонцем, повітрям та водою збірні команди змагались у дружній атмосфері. Хмельницьку область гідно представили учні професійного ліцею м. Хмельницького: Супрун Максим, Федоров Богдан, Новіков Єгор, Тодорчук Андрій, Писарук Владислав, Нугуманов Андрій, Лазарєв Віктор, Панчинин Олег (директор Станіслав Григорій Васильович, викладач  фізичного виховання – Яковчук Володимир Миколайович). Найкращими командними результатами є естафета «герць козацьких джур» - І місце, «перетягування каната» – І місце, ІІІ – місце в змаганнях «метання довбні» виборов Панчишин Олег. В загальному команда Хмельницької області  стала призерами змагань, продемонструвала гарну фізичну форму,організованість, волю до перемоги та посіла ІІІ місце у Всеукраїнських спортивних іграх «Козацька наснага».


Автор:

Всі новини