Екскурсія до музею


Відвідування здобувачами освіти Хмельницького професійного ліцею групи № 12 разом з викладачами Фурманчук Г.Й. та Місюльою І.А. Хмельницький краєзнавчий музей та музей Захисників України ХКТЕІ залишило незабутні враження.

Обласний краєзнавчий музей заснований у 1929 році, він має понад 60 тисяч предметів основного фонду. Археологічна колекція становить 6500 предметів, серед яких 4 скарби унікальних ювелірних виробів Болохівської землі доби Київської Русі.

Цікавими є експозиції природничого відділу у якому представлено комахи, риби, опудала звірів та птахів.

Окремо слід відзначити колекцію зброї XX століття, яка є однією з кращих в Україні. Особливу цікавість у здобувачів освіти викликала експозиція присвячена російсько-українській війні.

Етнографічна колекція багата та різноманітна, представлена виробами з дерева, глини, соломи, тканини.

Найколоритнішими є колекції домотканих сорочок та рушників, вишитих різними техніками.

Історія старого Проскурова представлена предметами побуту початку XX століття.

Музей захисників України. В музеї показано найвідоміші постаті захисників, які боролися за Незалежність України у різні історичні епохи: період Русі-України, Литовсько-Руська держава, період козаччини, доба Української революції, друга світова війна, революція Гідності та повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Цікаві та змістовні інтерактивні екскурсії провели ДАНИЛОВА Катерина, науковий співробітник ХОКМ та КОЦЮК Володимир, завідувач кафедри соціально-гуманітарної підготовки ХКТЕІ.

Здобувачі освіти були вражені та щиро вдячні від побаченого та почутого!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Автор:

Всі новини