Вітаємо, Мазуренко Єгора, з ПЕРЕМОГОЮ (ДИПЛОМ 1 СТУПЕНЯ)
Вітаємо здобувача освіти Хмельницького професійного ліцею групи № 36 Мазуренко Єгора з ПЕРЕМОГОЮ (ДИПЛОМ 1 СТУПЕНЯ) в обласному конкурсу «МИ ПАМ’ЯТАЄМО» до вшанування 90-х роковин Голодомору-геноциду 1932-33 років серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2023/2024 навчальному році в номінації «СВІДЧЕННЯ РОДИЧІВ ОЧЕВИДЦІВ».
Щиро дякуємо керівнику (викладачці) Дячишеній О.О. за підготовку учня!
Бажаємо переможцю подальших успіхів у конкурсних випробуваннях, віри у свої сили та невичерпної енергії !
Автор: