Швачка


Спеціальність «Швачка.Кравець»

Загальна характеристика професії

   Кваліфікований робітник по виготовленню жіночого, чоловічого, дитячого одягу, різноманітних швейних виробів в умовах індивідуального і масового виробництва.

Організація та умови праці

   Швачка-кравець працюють як індивідуально, так і на підприємствах легкої промисловості та побутового обслуговування
   Виробляють швейні вироби різного асортименту, вміють працювати на швейних машинах різного призначення, а також в процесі роботи виконують регулювання та усунення дрібних неполадок машин, визначають якість краю і готового виробу.

Професійно кваліфікаційні вимоги

   Знають технологію виконання швейних робіт, основи конструювання одягу, будову та ремонту швейного обладнання, асортимент одягу, конструкції і деталі виробів, види швейних матеріалів та їх властивості; вміють визначати якість тканин; володіють способами виконання машинних і ручних робіт, волого-теплової обробки; знають технічні умови розкрою виробів; норми витрат тканини; орієнтуються в напрямках моди.

Психофізичні вимоги

   Професія вимагає таких якостей. Як уважність, акуратність, доброго зору, чіткої координації рук і художнього смаку, почуття краси і моди, гідності і ввічливості в стосунках з замовниками. Потрібні добрі знання з хімії, фізики, креслення, анатомії людини.

 


Автор:

Всі новини